Meniu
Meniu
Prekių krepšelis

PREKIŲ PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS

UŽSAKYMO ATSIĖMIMAS BEI PRISTATYMAS

 

Pirkėjui atlikus užsakymą www.openit.lt elektroninėje parduotuvėje ir prekei esant sandėlyje, užsakymas paruošiamas per 1-3 darbo dienas.

 

Pirkėjas atlikdamas užsakymą www.openit.lt el. svetainėje gali rinktis užsakymą atsiimti fizinėje OPENIT.LT parduotuvėje. Gavus patvirtinimą, užsakymą nemokamai galima atsiimti darbo dienomis nuo 8 iki 18val. adresu Visorių g. 8, Vilnius.

 

Taip pat užsakymas gali būti pristatytas pirkėjui jo nurodytu adresu Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) arba gali būti pristatytas į bet kurį VENIPAK/LP Express paštomatą ar “pick-up” atsiėmimo punktą.

 

50 Eur ir didesnės vertės užsakymo pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) NEMOKAMAS.

 

Užsakymo, kurio vertė mažesnė nei 50 Eur - pristatymo pirkėjo adresu kaina 4 Eur.

 

Užsakymo, kurio vertė mažesnė nei 50 Eur - pristatymo į paštomatą ar “pick-up” punktą kaina 3 Eur.

 

 SVARBU: Prekes tikrinti pristatymo/atsiėmimo metu! Jei pristatymo metu yra išorinių pakuotės pažeidimų – pažymėti tai kurjeriui pasirašant užsakymo pristatymo patvirtinimą ir nedelsiant informuoti pardavėją persiunčiant jam pažeistos pakuotės nuotraukas el. paštu labas@openit.lt

 

 PREKIŲ GRĄŽINIMAS

 

Nekokybiškos ir esant gamintojo brokui prekės - priimamos atgal adresu Visorių g. 8, Vilnius ir pakeičiamos naujomis per 14 dienų nuo gavimo datos (išskyrus užsakomas prekes). 

 

Kokybiškos ir nenaudotos, su nepažeista pakuote prekės, pirktos www.openit.lt el. parduotuvėse grąžinamos adresu Visorių g. 8, Vilnius. Atvykus grąžinti prekes pirkėjas privalo pateikti prekių įsigijimo dokumentą bei užpildyti laisvos formos prekių ir pinigų grąžinimo prašymą. Gavus prekę ir ją patikrinus, pinigai grąžinami pavedimu į pirkėjo banko sąskaitą per 5 d. d. nuo prekių grąžinimo dienos. Taip pat grąžinamas prekes galima išsiųsti pardavėjui adresu nurodytu pirkimo sąskaitoje.

 

Kokybiškų prekių grąžinimo sąlygos:

 

Prekių grąžinimui vadovaujamės 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

 

Prekes galima grąžinti arba pakeisti kitomis per 14 kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo ar atsiėmimo dienos;

 

Grąžinama prekė turi būti nenaudota, nesugadinta, išsaugotos jos vartojamosios savybės bei nepraradusi prekinės išvaizdos;

Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje ir su visais jai priklausančiais priedais.

Būtina pateikti pirkimo dokumentą.

Ši grąžinimo teisė negalioja pagal specialų pirkėjo užsakymą pristatytoms prekėms, t.y. prekėms, kurios nėra laikomos Pardavėjo sandėlyje ir kurios elektroninėje parduotuvėje yra pažymėtos kaip „Užsakoma prekė“ ir pristatomos tik esant konkrečiam Pirkėjo užsakymui.