Meniu
Meniu
Prekių krepšelis

Apie mus

KAS MES

Openit.lt į Lietuvos bei tarptautinę rinką žengusi įmonė, atstovaujanti gerai žinomus durų furnitūros, rankenų, bei spynų gamintojų prekinius ženklus. Iš atstovaujamų gamintojų kolekcijų atrenkame tik geriausius modelius, moderniausius sprendimus ir pasiūlome savo pirkėjams. Mūsų paslaugų gama sukurta kiekvieno kliento patogumui. Aukščiausių kokybės standartų bei naujausių technologijų dėka pagaminti produktai leidžia garantuoti kiekvieno jų unikalumą, patikimumą bei funkcionalumą.

INTERJERO DALIS

Durų rankena svarbi kiekvieno interjero dalis. Todėl mūsų didžiausi klientai tai įmonės, dirbančios su durų gamyba, pardavimu ir montavimu visoje Lietuvoje, architektai ir dizaineriai, turintys ilgametę patirtį kuriant gyvenamosios ir komerciniės paskirties patalpų interjero dizainą. Todėl mūsų siūlomą produkciją jau galite išvysti galybėje įrengtų interjerų Lietuvoje ir už jos ribų.

PATIRTIS

Ilgametė mūsų personalo patirtis dirbant su durų furnitūra padės Jums atsakyti į daugybę kylančių klausimų susijusių su durų funkcionalumų, skirtingų gamintojų furnitūros suderinamumu ir leis išsirinkti Jūsų norus ir lūkesčius atitinkantį produktą.
Openit.lt – tai klasikinė, šiuolaikiška ir futuristinė aukštos kokybės durų furnitūra: durų spynos, durų lankstai (vyriai), rankenos, durų atramos, stumdomų durų sistemos, durų varstymo elektronika ir stiklo durų furnitūra.

Openit.lt – mes atveriame duris Jums!